ספסלי מתכת ועץ

מציג 1 עד 15 מתוך 18 מוצרים.
1 2 »
קוד מוצר: ספסל דגם ירדן
קוד מוצר: ספסל דגם גושני
קוד מוצר: ספסל ניו יורק

  

ספסלים לגינה

ישנם סוגים רבים של ספסלים ,ספסלי מתכת ועץ ,ספסלי עץ בלבד , ספסלי מתכת ,ספסלי בטון ועוד .אם אתם מייעדים את הגינה שלכם לאירוח ולשהייה של מספר אנשים, חשוב מאוד כי תשקיעו במערכות ישיבה לגינה. יש כיום מגוון עצום של מערכות ישיבה לגינה, הכוללות כיסאות, נדנדות, ספות, וכמובן, ספסלים לגינה.

ספסלים לגינה מעניקים יתרון מסויים על פני כל מערכות הישיבה האחרות בהן ניתן להשתמש בגינה. ראשית, מדובר בפריט אשר מדבר בפני עצמו. הכוונה היא כי ספסלים לגינה ישר משדרים מסר של נוחות, רוגע, הזמנה לישיבה ואווירה נעימה ושלווה. בסופו של דבר, אלו הן בדיוק התחושות שרוב האנשים מעוניינים להעביר ולהשיג באמצעות הגינה שלהם.

כאשר אנחנו עוסקים בספסלים לגינה, חשוב להתמצא בתוך העולם הסבוך הזה אשר כולל חומרים רבים, עיצובים מגוונים, ושלל שימושים. במאמר זה ננסה לעזור לכם להתמצא בעולם הספסלים לגינה, ונסקור שלושה סוגים פופולריים במיוחד של ספסלים לגינה: ספסלי עץ, ספסלי בטון, וספסל יציקת ברזל.

ספסל עץ

במקרים רבים, ריהוט גן מעץ הוא הבחירה הטבעית והראשונה של אנשים רבים. ריהוט גן מעץ משתלב היטב בכל סביבה טבעית, הוא נראה איכותי, הוא עמיד, והוא מאוד מזמין. ספסלי עץ יכול להיות בנוי ממגוון רחב של עצים, אשר שונים זה מזה בסוג העץ ובמידת העמידות שלו. ככל שתרכשו ספסל עץ הבנוי מעץ איכותי יותר, כך הוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות יותר. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי כל סוג של עץ, אפילו האיכותי והיקר ביותר, זקוק לטיפול תקופתי של שימון וצביעה.

ספסלי בטון

אם אינכם מעוניינים בפריטי ריהוט לגינה אשר דורשים טיפול והשקעה תקופתיים, הבטון הוא החומר בשבילכם. ספסלי בטון הינם יציקה קבועה אשר תישאר בגינה שלכם לעד. כמובן שניתן לשדרג את ספסלי הבטון באמצעות כריות או ריפוד אחר, להשגת נוחות ישיבה מרבית. אבל כיום רוב ספסלי הבטון בנויים באופן כזה שהם יהיו נוחים לישיבה גם ללא ריפוד.

ספסל יציקת ברזל

ההבדל הגדול בין ספסל יציקת ברזל לבין ספסלי בטון הוא האיכות, העיצוב והמסר לסביבה. ספסל יציקת בטון הינו פריט ריהוט מרשים, יפה, מעוצב, ומזמין במיוחד.