פרגולות


קוד מוצר: פרגולה דגם טופז

פרגולות

 כולנו מעוניינים להשתמש בגינה לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היממה. הבעיה היא שבמקרים רבים השמש חזקה מדי, ובמקרים אחרים יורד גשם. אנשים רבים מבקשים להשתמש בגינה שלהם גם במצבים כאלה, ולכן הם מבקשים למצוא פתרון מסויים של קירוי, הצללה לגינה או שמשיות.

הפתרון הטוב ביותר להשגת הצללה לגינה הוא פרגולות. פרגולות כחלק מהנושא של ריהוט גן הינן פריט ריהוט לכל דבר, גם אם קשה לכם לחשוב עליהן ככאלו. למעשה, פרגולות משפיעות יותר מכל על עיצוב הגינה שלכם. חשבו למשל על סוג החומר ממנו בונים את הפרגולות. ברור כי פרגולות מעץ הן הפופולריות ביותר, משום שהעץ מאפשר השתלבות בכל סביבה טבעית, והמראה שלו הוא איכותי ומזמין. יחד עם זאת, ניתן לבנות פרגולות מחומרים רבים אחרים, כגון מתכת, ברזל, אלומיניום ועוד.

פרגולות למעשה מספקות אפשרות נהדרת להצללה לגינה כחלק משמעותי בנושא ריהוט גן . באופן כזה, לא תזדקקו לרכוש שמשיות מסורבלות וכבדות, ולא תצטרכו להזיז את מערכות הישיבה שלכם מצד לצד בהתאם לשמש. מעבר לכך, ניתן להשתמש בפרגולות לצורך גינון, ולשלב אותן בקלות בתוך הגינה שלכם. ניתן למשל לשתול צמח מטפס אשר יטפס לו על אחד מקירות הפרגולה, ויביא בסופו של דבר לתחושה של גינה אחת גדולה, ירוקה, עם תחושת חופש ושלווה.

בד בבד עם תפקיד ההצללה של הפרגולה, יש לה גם תפקיד בקירוי. יש מקרים רבים בהם אתם מעוניינים לסגור צד אחד של הפרגולה, כלומר לקרות אותה. הסיבה לכך יכולה להיות קרבה פיזית לשכנים, הגנה מפני השמש, רצון לפרטיות וכדומה. תהא הסיבה אשר תהא, פרגולה מאפשרת לכם להוריד קיר מלא או חלקי באחד הצדדים שלה. זהו פתרון מעולה העונה על דרישות רבות, משום שהוא אסתטי, נעים, יפה ובעל מראה איכותי.

אפשרות נוספת לשדרוג הפרגולה שלכם היא בניית דק מעץ. פרגולות עם דק מעץ הן שלמות יותר, מלאות יותר, פונקציונליות יותר ומרשימות יותר. בנוסף, את השטח הבנוי מעץ לא תצטרכו להשקות ולעבד, כך שלמעשה תוכלו לחסוך במובן הזה כסף.

לסיכום, פרגולות לגינה הן פריט ריהוט גן איכותי, מעוצב, אשר מאפשר הצללה לגינה וקירוי.