ספסלי עץ

קוד מוצר: ספסל דגם איל
קוד מוצר: ספסל דגם סתו

ספסלים

בכל מקום בו יש אנשים יש ספסלים. חשבו על זה לרגע. ברחוב יש ספסלים, בבית המשפט יש ספסלים, בבית הכנסת יש ספסלים, בפארקים ציבוריים יש ספסלים, ויש עוד דוגמאות אין ספור אחרות. העיקרון בספסלים הוא כי הם נוחים לישיבה, הם יכולים להימצא בכל מקום, הם מזמינים, הם מעניקים עיצוב מיוחד לחלל בו הם נמצאים, והם עמידים ביותר.

במאמר זה אנחנו רוצים לעסוק בספסלים לשימוש פרטי, ובמיוחד בספסלים לגינה. כל אחד מעוניין כי הגינה שלו תהיה נעימה, מזמינה, ידידותית לאורחים ומקום שליו ורגוע. ובכן, יש שיטות רבות להשגת היעדים הללו, אולם הטובה ביותר ביניהן היא שימוש בספסלים. ספסלים לגינה הינם פריט בעל משמעויות רבות.

ראשית, ספסלים לגינה מאפשרים ישיבה נוחה ורגועה בכל מקום בו הם מוצבים. לכל אדם ברור מיד מה המטרה של הספסלים שהוא רואה, ולכן ספסלים לגינה מיד מזמינים לישיבה עליהם.

שנית, ספסלים לגינה מאפשרים ליצור עיצוב מיוחד וייחודי בגינה. אנשים רבים רואים בגינה שלהם חדר נוסף בבית, ולכן חשוב להם לעצב אותה בהתאם. באמצעות ספסלים בעלי עיצובים שונים ניתן ליצור תחושות עיצוביות מגוונות. חשבו על ספסלים מאבן, ספסלים מבטון, ספסלים מעץ וכדומה. כל אחד מעניק תחושה אחרת והוא יכול להשתלב בהרמוניה עיצובית אחרת.

שלישית, ספסלים לגינה מאפשרים ליצור מתחמים שונים בתוך הגינה, מבלי להשקיע בגינון או בבנייה נוספת. שני ספסלים אשר מוצבים בזווית של 45 מעלות זה מזה, כבר יוצרים איזשהו מתחם אינטימי, נעים, מיוחד ושקט. ניתן לעצב כל מתחם באופן שונה, וכך לקבל גינה מסוגננת ומגוונת.

רביעית, ספסלים לגינה הינם פריטי ריהוט גן עמידים ביותר. לא בכדי אתם רואים ספסלים ברחובות ובפארקים הציבוריים. לרהיטים אלה יש עמידות יוצאת מן הכלל, בשל המבנה החזק והבסיסי שלהם. ניתן לבחור כיום ספסלים לגינה ממגוון רחב של חומרים, ואנו נתעכב קצת על ספסלי מתכת וספסלים מבטון. שני חומרים אלה הינם עמידים ביותר, מוצקים, ואינם דורשים שום טיפול תקופתי, כמו שעץ למשל זקוק. מסיבה זו רצוי לבחור בספסלים העשויים מחומרים אלה לגינה שלכם.